+90 (312) 455 27 00

Yardım Masası


Medigap uygulamaları ile ilgili soru ve sorunların bildirilmesi için kullanılır. Aşağıda verilen adresten kullanıcı girişi yapılarak bildirim yapılabilir.

Hesap Oluştur

Kullanıcı kaydınız yok ise Hesap Oluştur seçeneği ile yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturulurken Sağlık Tesisinize ait bir e-posta adresi ile kullanıcı adı oluşturulmalıdır.

Bildirim Ekle

Soru ve sorunlarınız için bildirim ekleyebilirsiniz. Bildiriminize Not veya Dosya ekleyebilirsiniz. Bildirim kaydınızla ilgili çözümleri e-posta ile tarafınıza gönderilecektir.

Bildirimler

Bildirimlerinizin durumunu izleyebilirsiniz.Sağlık Tesisi Servisleri


Sağlık hizmetlerinden faydalanma hakkı bulunanların tedavi isteklerinin çevrimiçi olarak gönderilmesi amacıyla kullanılır.

Yapılandırma ayarlarını görmek için Tıklayınız


Sıkça Sorulan Sorular


Uygulamayı nasıl çalıştırabilirim?

Uygulamayı çalıştırabilmeniz için en az Microsoft.Net Framework 4.5 yüklü olmalı ve uygulama adresleri Internet Explorer üzerinden açılmalıdır.

Uygulamaya nasıl girebilirim?

Uygulamaya girebilmek için bulunduğunuz sağlık tesisi tarafından sizin için üretilmiş kullanıcı adı ve şifreyi kullamalısınız. Sizin için üretilen kullanıcı adı T.C.Kimlik Numarası ya da Yabancı Kimlik Numarası ile oluşturulmaktadır. Sağlık tesisi kullanıcıları uygulamaya girebilmeleri için kullanıcı adı kısmında TCKN/YKN kullanmalıdır.

Uygulamaya girmeye çalıştığımda "13 - Hatalı Kullanıcı Adı ya da Şifre, lütfen kontrol ediniz." uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Her sağlık tesisine ait bir "Yetkili Kullanıcı" bulunmaktadır. Bu durumu bulunduğunuz sağlık tesisinizdeki "Yetkili Kullanıcı"ya bildirerek şifrenizin yenilenmesini isteyebilirsiniz.

Uygulamaya girmeye çalıştığımda "8 - Kullanıcı "Kullanım Dışı" olduğundan, girişe izin verilmez. Lütfen Sistem Yöneticisine haber veriniz. Maksimum Şifre Süresi aşıldığından sistem tarafından "Kullanım Dışı" yapılmıştır." uyarısı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Her sağlık tesisine ait bir "Yetkili Kullanıcı" bulunmaktadır. Bu durumu bulunduğunuz sağlık tesisinizdeki "Yetkili Kullanıcı"ya bildirerek şifrenizin yenilenmesini isteyebilirsiniz.

Kurum içi eğitim ve bilgilendirmeleri nasıl yapabilirim?

Uygulamaya ilişkin; kurum içi eğitim, bilgilendirme v.b. durumlarda test ortamının kullanılması gerekmektedir.